خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

شور و اشتیاق اهالی محترم روستای آرم در پای صندوق های رأی

  به گزارش خبرنگار روستای آرم، مردم روستای آرم حضور حماسی خود را در انتخابات پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به منصه ظهور رساندند؛ این حضور با حاشیه ها و یادداشتی از سوی مدیریت سایت آرم همراه شد که با هم در زیر می خوانیم. 

  روستای آرم:: همزمان با سراسر کشور و شهرستان محمودآباد پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در روستای آرم رسما آغاز به کار کرد؛ حاشیه های این مراسم را در زیر بخوانید.

  *با وجودی که ساعت شروع رأی گیری 8 صبح بود اما از یک ساعت مانده به رأی گیری مردم روستای ولایتمدار آرم آماده برای حضور در صحنه انتخابات بودند.

  *با وجود اینکه در اولین ساعات روز جمعه هر هفته مردم آرم خود را برای حضور در در شالیزار و دشت آماده می کردند این بار و در این جمعه خود را آماده حضور در پای صندوق های رأی کرده اند.

  *حضور پررنگ زنان و مردان و جوانان آرمی در اولین ساعت رأی گیری به خصوص رأی اولی ها چشمگیر بود.

  *تمامی صحبت های مردم در روستای آرم با محور انتخابات و حضور در پای صندوق های رأی است.

  *عوامل اجرایی و نظارت انتخابات نیز از اول صبح امروز(جمعه) برای اجرای انتخابات خود را آماده کرده اند.

  نتیجه آرا در روستای آرم به ترتیب آرا کسب شده
  آقای ولی الله فرزانهبا کسب 245 آرا
  آقای جواد اسماعیلی با کسب 220 آرا
  آقای عبدالوحید فیاضی با کسب 106 آرا
  آقای عباس یزدانیبا کسب 36 آرا
  آقای صفر علی اسماعیلیبا کسب 33 آرا

  تصاویری از روز 7 اسفند 1394 در روستای آرم

     

   

  عزیزاله پهلوانی خبرنگار روستای آرم همچنین گزارش می دهد/ در مجموع جناب آقای دکتر علی اسماعیلی با اخذ 36891 رائ در حوزه انتخابیه نور و محمودآباد بعنوان نماینده این حوزه انتخاب شد و به بهارستان راه یافت و در خاتمه اهالی محترم روستای آرم موفقیت دکتر علی اسماعیلی را بعنوان منتخب مردم شریف نور و محمودآباد در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی تبریک عرض نموده و برایشان سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت داریم.

  بترتیب آرای کسب شده کاندیدای حوزه انتخابیه نور و محموداباد
  جناب آقای صفرعلی اسماعیلی36891
  جناب آقای عبدالوحید فیاضی31843
  جناب اقای ولی الله فرزانه30225

  *مجموع کل آرای این حوزه انتخابیه : 136333*

   یادداشت مدیریت سایت آرم/ قابل توجه کسانی که مردم محمودآباد رو متهم میکنند چرا به نوری ها رای دادند. لطفا یه ماشین حساب بردارید و حساب کنید. دکتر فیاضی و دکتر علی اسماعیلی در مجموع 9977 رای خودشان را از محمودآبادی ها گرفتند و در عوض مهندس فرزانه, حاج جواد اسماعیلی و دکتر یزدانی در مجموع 9992 رای ازنوری ها گرفتند. در واقع میتوانیم اینطور برداشت کنیم که انگار نه ما به نوری ها رای دادیم و نه نوری ها به ما رای دادند. از طرفی از نور و حومه, عده زیادی هستند که ساکن محمودآباد هستند و به احتمال زیاد به نوری ها رای دادند. دکتر علی اسماعیلی از محمودآبادی ها 4626 رای گرفت و دکتر فیاضی از محمودآبادی ها 5351 رای گرفت و در مقابل 5543 نفر از نوری ها به مهندس فرزانه رای دادند 3209 نفر از نوری ها به حاج جواد اسماعیلی رای دادند و 1240 نفر هم به دکتر عباس یزدانی رای داده بودند.  

  نتیجه گیری: پس تصمیم میگیریم این کاندیدای محمودآبادی بودند که بخاطر منافع شخصی و قدرت طلبی خویش، باهم کنار نیامدند و ائتلاف نکردند و بالای 40 هزار رای محمودابادی ها را بی سر و سامان کردند و مردم محموداباد را در حسرت فرو بردند، یقین کنید که اگر یک کاندید واحد در محموداباد وجود داشت همین تعداد محمودابادی های که از نوری ها حمایت میکردند، با روی کار آمدن یک کاندید واحد از کاندید شهر خود به ضرس قاطع حمایت میکردند، ای کاش در دوره بعد درس بزرگی از مردمان فریدونکنار گرفته باشیم. 

       با تشکر: عزیزاله پهلوانی (مدیر سایت روستای آرم)  


  این مطلب تا کنون 4 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : انتخابات ,روستای ,دکتر ,نوری ,حضور ,دوره ,دوره انتخابات ,حوزه انتخابیه ,شورای اسلامی ,مجلس شورای ,انتخابات خبرگان ,مجلس شورای اسلامی ,انتخابات خبرگان رهبری ,دوره انتخابات خبرگان ,
  شور و اشتیاق اهالی محترم روستای آرم در پای صندوق های رأی

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده