خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

همایش پیاده‌روی خانوادگی روستای آرم(چهارمحل آهی_شهرستان محموداباد)

  وب سایت رسمی روستای آرم/ همایش خانوادگی پیاده‌روی روستایی به مناسبت ایام الله دهه فجر صبح امروز در روستای آرم بخش مرکزی شهرستان محمودآباد برگزار شد. فرمانده پایگاه بسیج شهید نامجوی روستای آرم درحاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار روستای آرم گفت: همایش پیاده‌روی خانوادگی یکی از همایش‌های ورزشی پرشور و بانشاطی است که اعضای خانواده با در کنار هم بودن بیش از گذشته احساس صمیمیت و در کنار هم بودن می‌کنند. حمید یوسف زاده تصریح کرد: در این همایش که چند سالی است با استقبال پرشور خانواده‌ها، نسل جوان و مردم همراه بوده توانستیم به اهداف زیادی دست پیدا کنیم.

  این مسئول پایگاه بسیج سلامتی را مهم‌ترین نعمتی دانست که خداوند به انسان عطا کرد، گفت: انسان با روزی حدود نیم ساعت ورزش می‌تواند از بیماری و انواع امراض دوری کند.

  وی با اعلام اینکه این همایش 300 نفری به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و شعار «ورزش دشمن اعتیاد» پایه‌ریزی شده است، خاطرنشان کرد: همه باید در حفظ سلامتی بکوشیم زیرا زمانی قدر آن بیشتر نمایان می‌شود که گرفتار بیماری شویم.

  یوسف زاده اذعان داشت: صبح امروز همایش خانوادگی پیاده‌روی روستایی با حضور نزدیک به 300 نفر روستای آرم بخش مرکزی این شهرستان برگزار شد که در آن همه اقشار مردم در سنین مختلف شرکت داشتند.

  فرمانده پایگاه بسیج شهید نامجوی روستای آرم متذکر شد: در این همایش خانوادگی که با همت بسیج ورزشکاران پایگاه شهید نامجوی آرم و تیم پیشگیری از اعتیاد و اجتماع محور(CB) پیگیری شد، مسیری نزدیک به سه کیلومتر که از مسیرهای بکر و زیبای این روستا (گلزار شهدای روستای آرم و عبور از منطقه زیبا تفنگ کا و رسیدن به آبندان روستای اسکنده) محسوب می‌شود توسط خانواده‌ها پیاده بصورت رفت و برگشت پیموده شد.

  به گزارش خبرنگار روستای آرم، به تعدادی از اعضای خانواده‌هایی که در همایش پیاده‌روی خانوادگی روستایی این بخش شرکت داشتند در گلزار شهدای آرم جوایز ارزنده‌ای به قید قرعه اهدا شد که خانم محمودی از روستای همجوار ارمک کلا و خانم اسماعیلی دختر آقای عباس اسماعیلی از روستای آرم برنده جایزه ویژه این همایش  که دو عدد دوچرخه بود شدند و 15 بسته پیراهن و شورت ورزشی به 15 نفر از شرکت کنندگان این همایش به قید قرعه اهدا شد.

     برای تماشا فیلم همایش پیاده روی خانوادگی روستای آرم کلیک کنید.

  *تصاویر بیشتر از همایش پیاده روی خانوادگی در ابعاد بزرگتر*

       با تشکر: عزیزاله پهلوانی (مدیر سایت روستای آرم)  


  این مطلب تا کنون 3 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : روستای ,همایش ,خانوادگی ,پایگاه ,پیاده‌روی ,پیاده ,همایش خانوادگی ,پیاده‌روی خانوادگی ,شرکت داشتند ,گلزار شهدای ,همایش پیاده‌روی ,همایش پیاده‌روی خانوادگی ,خانوادگی پیاده‌روی روستایی ,همایش خانوادگی پیاده‌روی ,
  همایش پیاده‌روی خانوادگی روستای آرم(چهارمحل آهی_شهرستان محموداباد)

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده